Çeyiz Dünyası ile Ev Dekorasyonu Forumundan Led Lamba Fiyatları Hakkında Kısa Bilgi.
 1. #1
  Senior Member
  Üyelik tarihi
  15 Şubat 2009
  Mesajlar
  2.487  Led Lamba Fiyatları


  Led Lamba Fiyatları  Artık dekorasyonun önemli parçalarından aydınlatma sistemleri. Öyle bir noktaya gelindi ki, hem yenilikçi modeller rövanşta, hem de kullanıma önem verilmeye başlandı. Hatta abartılı süslemeleri olan avizeler de çok tutuluyor.
  Fakat tüm bunların yanı sıra aydınlatma sistemlerini çok doğru kullanamayabiliyoruz. Aşırı enerji ve ısı tüketimi, yerine göre zararlı ışınları direk bize enjekte etmesi, çevreye zarar vermesi gibi bir çok özelliği yüzünden sağlığı da, bütçeyi de tehdit eder olmuştur. Şimdi size bundan kurtulmanın yolunu söylüyoruz; Ecolumis Pharox led lamba.


  Led lamba fiyatları ve çeşitleri
  Aydınlatma konusunda iyi markalar arasında olan Ecolumis, dünya çapında çok tutulacak olan bir led lamba üretti. Kalitesi ve sıradışı olmasıyla 17 yıl rahatlıkla kullanılabilmekte.
  13 kata kadar uzun ömrü olan led lambalar enerji tasarrufu da sağlarlar. UV ışınlarını engeller, ısınms sorunu yoktur.
  Led lamba fiyatları kalite ve istenilen özelliklere göre 50 TL ile 500 TL aralığındadır..

  Tavan aydınlatması ya da spot ışık olarak tercih edilebilen led lambalar, özellikle cafelerde, restaurantlarda, ev dekorasyonunda sıkça tercih edilmektedir.  Highlight Avize Modelleri

  Kasım 14th, 2010 Yazar: toz66
  Hayatımız boyunca vaktimizin çoğunu gerek iş için, gerekse farklı sebepler için dışarıda geçiririz. Fakat kalan diğer zamanlarımızı evimizde geçiririz.
  Herkes evini farklı mobilya modelleri ile farklı dekorasyon tarzı ile döşer. Ev dekorasyon’unun insanın kişiliğini yansıttığı da söylenmekte. Evlerin aydınlatma sistemlerinin dekoratif ürünlerinden olan avizeler gün geçtikçe daha modern ve daha gösterişli bir hal almaya başladı.
  Highlight Avizeleri

  Highlight avize modelleri 2010 yılında saflığın rengi olan beyaz ağırlıklıdır. Beyaz modelleri ile ön plana çıkıyor. Modern tasarımlarının yanı sıra klasik modelleride bulunan Highlight bu klasik modellerinde de beyaz renge ağırlık verip farklı bir klasik model üretmiştir. Avizeleri sadece aydınlatma aracı olarak görmeyen Hightlight, ev dekorasyonu bir parçası olarak düşünmektedir.

  İşte bu düşünce ile yola çıkan Hightlight farklı model ve tasarımları ile evlere farklı bir hava katmayı hedeflemiştir. Eve alınan diğer eşyalara ne kadar dikkat edilip özen gösteriliyor ise, avizelere de bir okadar özen gösterilmesi gerekiyor. Çünkü evinize gelecek olan birisinin gözüne çarpacak olan ilk şey mekandaki ışık ve avize olacaktır.  Philips Yeni LED Ampul Serisi Capcanlı

  Mayıs 3rd, 2010 Yazar: toz66
  Philips Yeni LED Ampul Serisi Capcanlı
  Philips markası her alanda üstünlük sağladığı gibi ampülde de muhteşemlik yaratıyor. LED serisi çok göz alıcı bu yıl. Aynı zaman da çok şık dizaynı ile de ön plana çıkmaktadır.
  philips led ampul

  Bu yıl ile birlikte yeni ev aydınlatma serisi ile de çekiciliği, şıklığı ve parlak ışık veren lambaları ile göz kamaştırmakta.
  Philips LED ampul serisi ile parlak ışığı ve dikkati dağıtmaması ile büyük ilgi duyulmaktadır. Ev döşemesinde güzelliği ve muhteşemliği arayan insanların tercihi olan Philips bu yılda öyle olacak gibi görünüyor.

  philips  LED serisi ışıklarında 25 bin saate kadar dayanıklılığı olması da farklı bir güzelliği de ön plana çıkarmaktadır. Aynı zamanda sağlık açısından da kızılötesi ışıklarda yaymamaktadır. Philips LED ampul serisinde ki ürünleri 30 ila 80 lira aralığında Philips yetkili bayilerinde ve seçkin marketlerde tüketicilere sunulmaktadır.  Jupiter 2010 Modelleri Cıvıl Cıvıl

  Mayıs 1st, 2010 Yazar: toz66
  Jupiter 2010 Modelleri Cıvıl Cıvıl
  Jupiter markası 2010 yılına da bomba gibi girdi. Çeşitliliğini sürdüren jupiter firması her yıl daha farklı imajlar ile bu piyasaya adımını atıyor.
  jüpiter 2010

  Jupiter bu yıl 100 aşkın ürünü ile her zevke ve yaşa göre imkanlar sunmaktadır. 1000’in üzerinde farklı modeller ve güzelliklerdeki jupiter ürünleri bu yıl güvencesi ile tüketiciye sunulmaktadır.
  Her yıl ev serisi çıkarmaya devam eden jupiter bu yılda bir seri ile göz kamaştırıyor. Genellikle modern sarkıtlar kullanan jupiter bamyolarda da anahtarlı aplikler gibi seçenekler sunuyor. Ürünlerinde genellikle alüminyum şıklığını ön planda tutmaktadırlar.

  aydınlatma modelleri  Aynı zamanda da tezgah üstlerini de unutmayan jupiter şerit ve spot led armatürlerle tezgah üstü lambalar arasınada damgasını vurmuştur. Jupiter markası ev, iş, mağaza ve yollar dahi her tür lamba çeşitlerini bulunduran geniş çaplı bir sergi ile bu yılda karşımızda.  Elektriksiz Aydınlatmalar

  Mart 28th, 2010 Yazar: admin
  Yaşadığımız yüzyıl itibari ile elektriksiz aydınlanma sistemlerine pek ihtiyacımız yok. Çok uzun yıllardır elektrik kullanıyoruz fakat bazı elektriksiz aydınlatma araçlarından da vazgeçemiyoruz çünkü dekoratif eşyalar ve hepsi birer klasik.
  Loş ortamlardan hoşlanan kişiler sadece dekorasyon amacıyla değil aydınlanma amacıyla da kullanabiliyor.

  Eski zamanların sıcaklığını, loşluğunu anımsatan şamdan, mum, gaz lambası ve fener gibi aydınlatan gereçler bu günün şık dekorasyon örneklerini oluşturuyor.
  Vazgeçilmez Şamdanlar
  Genellikle şamdan deyince çoğu insanın aklına görkemli şamdan modelleri geliyor. Her ne kadar modern halleriyle de güzel olsalar, görkem şamdanların ruhunda olan bir şey. Dönem dekorasyonlarını, ihtişamlı sofraları ve zenginliği anlatan şamdanlar özellikle de bir ev için olmazsa olmaz objelerdir.
  Dekoratif mumlar
  Mum kullanmaktan sanırım hiç vazgeçemeyeceğiz. Zaten vazgeçmek için de bir sebep yok. Mumlar o kadar romantik ve şirinler ki onlara ihtiyacımız var. En zıt mekânlara bile bir duygusallık katabilir.
  Gaz lambaları
  Eskiden babaannelerimizin gözü gibi baktığı gaz lambalarının modası hiçbir zaman geçmiyor. Çok farklı tasarımlarda bile gaz lambası çok etnik ve nostaljik. Özellikle porselen ve cam gaz lambaları orijinali yansıttıkları için en beğenilen lamba modelleri olmuştur.
  Estetik fenerler

  Fener deyince akla ilk gelen denizci fenerleridir. Fener modelleri aslına sadık kalan ve çok değişmeyen tasarımlardır çünkü o bir fenerdir☺ yani fener böyle olur diyeceğimiz geliyor. Modern dekorasyonlarda ve bahçe dekorasyonlarında vazgeçilemeyen denizci fenerleri birçok dekorasyon mağazasında bulunan objelerdir.

  Led Lamba Fiyatları Mumine Forum

 2. #2
  Kıdemli Üye
  Üyelik tarihi
  25 Temmuz 2014
  Mesajlar
  1.270
  Reklam
  Led aydınlatma sistemleri, alışık olduğumuz aydınlatma sistemlerinden farklı olarak tasarruf ederek enerji kaybını azaltmaktadır. Aynı zamanda farklı dekorları da dikkat çekmektedir.led lamba,  let ampul çeşitleri fiyatları,  led ampul,  let lambalar,  led lamba çeşitleri,  led lamba modelleri,  let ampul